Wirtualne spacery

Jestem rekomendowanym fotografem Google Street View. Zdjęcia sferyczne oraz wirtualne spacery wykonuję lustrzanką cyfrową, co gwarantuje najwyższą jakość obrazu. Gotowe projekty mogę zamieścić w Mapach Google lub udostępnić link do prezentacji w celu zamieszczenia w ogłoszeniu.

Wirtualne spacery w Mapach Google

Zaprezentuj swoją firmę, udostępniając wysokiej jakości wirtualny spacer w Mapach Google. Google Street View dla firm to większa wiarygodność i rozpoznawalność, zwiększenie zasięgu strony internetowej i poprawienie wyników w wyszukiwarkach.

Zjęcia sferyczne oraz wirtualne spacery wykonane przez rekomendowanego fotografa spełniają specjalne wymagania co do jakości obrazu, łączenia zdjęć oraz zasad dotyczących publikowania w Mapach Google. Zatrudniając rekomendowanego fotografa Google masz pewność, że wirtualny spacer będzie spełniał powyższe kryteria. Korzystając z moich usług, masz dodatkowo gwarancję najwyższej jakości zdjęć wykonywanych profesjonalnym sprzętem. Wszystkie moje zdjęcia poddawane są również zaawansowanej obróbce która w żaden sposób nie wpływa na realny odbiór rzeczywistości.


Przykładowa realizacja

Wirtualne spacery do ogłoszeń

Wirtualne spacery do ogłoszeń umieszczane są na przeznaczonych to tego celu serwerach, zwykle na czas aktywności ogłoszenia. Otrzymany link lub kod HTML można dowolnie wykorzystać. Można go zamieścić w serwisach ogłoszeniowych, na własnej stronie internetowej lub portalach społecznościowych. Różnica pomiędzy spacerami do ogłoszeń, a spacerami w Google Street View polega na tym, że w tym pierwszym przypadku można wykonać spacer w dowolnym miejscu, a w szczególności w prywatnych lokalach, domach czy mieszkaniach. Z oferty tej mogą skorzystać zarówno firmy, jak i osoby prywatne.

Przykładowa realizacja

W wybrane miejsca można przenosić się przy pomocy miniaturek, które domyślnie są ukryte w dolnej części ekranu. Wirtualna wycieczka zawiera 7 zdjęć sferycznych. Jest to wystarczająca ilość do prezentacji małego mieszkania.


Wirtualne spacery w Mapach Google

Realizacje wirtualnych spacerów obiektów użyteczności publicznej oraz atrakcji turystycznych